Vážení uživatelé,

vítejte na zbrusu nových internetových stránkách odborové organizace ZO OS KOVO Panasonik Plzeň. 

K rekonstrukci stránek jsme přistoupili po dlouhých 12 letech provozu předchozí verze. Naším záměrem bylo webovou prezentaci maximálně zjednodušit a zpřehlednit. Odstranili jsme tak např. složité členění článků do jednotlivých kategorií bez možnosti následného vyhledávání. Nově budou všechny články řazené v kategorii Aktuality, navíc s možností vyhledávání, které najdete v pravém horním rohu.

Věříme, že jednodušší bude i registrace uživatele stránek a online přihlašování se jako člen/ka odborové organizace.

V rámci zlepšení uživatelské zkušenosti jsme přistoupili k nasazení phpBB diskuzního fóra. Věříme, že řazení příspěvků a vláken nyní bude přehlednější a přispěje k bohatší diskuzi mezi zaměstnanci na rozličná témata. K diskuzi je možné se dostat buď proklikem z menu stránek nebo přímo zadáním adresy forum.zokovopanasonik.cz. Pro zahájení diskuze je nutné si zde vytvořit extra registraci. Přístupové jméno a heslo může být samozřejmě stejné jako na webové stránky naší organizace.

Pohodlněji se lze nyní dostat i do uzavřené facebookové skupiny Odbory Panasonik Plzeň. Ta slouží mj. k předávání rychlých, aktuálních zpráv, které nutně nevyžadují podobu samostatného článku zde na webu.

Věříme, že se změnou budete spokojeni. Svůj názor můžete vyjádřit v anketě nebo nám jej napsat do diskuze, případně na e-mail jan.dvorak@eu.panasonic.com. Děkujeme.